Ogrody Agnieszki - Projektowanie ogrodów i kostki brukowej.
+48 698676070 +48 698660788
Wyobraźnia przestrzenna
podstawą właściwej aranżacji
Odpowiednio zaprojektowane nawierzchnie
określają styl i charakter ogrodu
Kościół2
Ogrody z pasją
Idealny smak kawy
w Twoim ogrodzie
Równowaga, spokój i harmonia w ogrodzie
gwarancją udanego wypoczynku

Dlaczego my?

Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo firmę z wieloletnim doświadczeniem popartym zdobyciem szczegółowej wiedzy z zakresu zagospodarowania terenów wokół budynków  użyteczności publicznej, jak i wokół domów jednorodzinnych.
Powierzając nam wykonanie usług: projektowanie kostki brukowej, projektowanie ogrodu lub/i projektowanie ogrodzeń, placów zabaw, projektowanie elewacji,  wybieracie w pełni profesjonalną dokumentację projektową wraz z wizualizacjami i specyfikacją materiałową, która pozwoli określić koszty wykonanej wg projektu inwestycji.
Wybierając nasze usługi: projektowanie kostki brukowej, bądź też  projektowanie ogrodówjesteście Państwo częścią procesu tworzenia Waszego projektu. Wszystkie Państwa uwagi i potrzeby łączymy z naszą wiedzą z zakresu projektowania, a każdy zamówiony u nas  projekt tworzymy z zaangażowaniem i pasją, współpracując z Państwem.
Gwarantujemy jakościowe przygotowanie dokumentacji dotyczącej zarówno zagospodarowania terenów miejskich, jak i ogrodów prywatnych. Aby jakość naszych usług była jak najwyższa swoją dotychczasową wiedzę wciąż poszerzamy uczestnicząc w szeregu tematycznych szkoleń i konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu oraz uzyskując uprawnienia do prowadzenia nadzoru nad budowanymi terenami zieleni.

W związku z uzyskanymi przez właściciela firmy uprawnieniami i posiadanym tytułem Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni, oferujemy nadzór nad powstającymi terenami zieleni, kontrolę jakości i bezpieczeństwa pracy oraz spełniania norm w zakresie zasad BHP w terenach zieleni.


a_1   

  

IDEALNY SMAK KAWY
W TWOIM OGRODZIE