Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli prywatnych ogrodów, jak również do instytucji, urzędów i właścicieli hoteli, pensjonatów, którzy pragną funkcjonalnie, estetycznie i zgodnie ze sztuką projektową zaaranżować przestrzeń wokół budynków, którymi zarządzają.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu nawierzchni z kostki brukowej oraz aranżowaniu zieleni wokół domów jednorodzinnych oraz w zagospodarowaniu przestrzennym wokół budynków użyteczności publicznej.

Szereg wykonanych projektów nawierzchni i ogrodów, projektów placów zabaw na terenach miejskich oraz należących do przedszkoli, projektów komunikacji i zieleni przed hotelami, czy zagospodarowanie terenu wokół ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego, gwarantują, że dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które znajduje odzwierciedlenie w przygotowywanej dokumentacji projektowej.

……………………………………………………………………………………………………………………………………… 

NASZ OGRÓD W PROGRAMIE “MAJA W OGRODZIE” !!!

W niedzielę 3 sierpnia 2014 r ogród wykonany wg mojego projektu został pokazany w programie:

MAJA W OGRODZIE

Zapraszam do obejrzenia

Agnieszka Trybuch 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

PROJEKTOWANIE OGRODÓW I NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kierunkowych studiów oraz doświadczeniu w projektowaniu nawierzchni z kostki brukowej oraz projektowaniu ogrodów możemy stworzyć dla Państwa ogród, w którym przebieg ciągów komunikacyjnych, linii ogrodowych oraz nasadzenia roślinne będą tworzyły spójną całość.

Przemyślane projektowanie kostki brukowej pozwoli ograniczyć jej ilość oraz optymalnie i odpowiednio skomponować  ją z architekturą budynku i otoczeniem działki.

Projekty ogrodów, które tworzymy wykonywane są z zachowaniem zasad aranżowania terenów zieleni, takich jak: właściwy dobór roślin z uwzględnieniem rodzaju podłoża i nasłonecznienia terenu, zachowanie piętrowości przy komponowaniu roślin oraz przemienność kolorystyczna w zależności od okresu kwitnienia.

Cały czas rozszerzamy naszą działalność o nowe miejscowości, co dzięki usłudze “Projekt przez internet” umożliwia nam nie tylko projektowanie ogrodów w Tarnobrzegu, projektowanie ogrodów w Sandomierzu, projektowanie ogrodów w Rzeszowie w Krakowie w Warszawie ale również na terenie całego kraju. Projektowanie kostki brukowej w Rzeszowie, czy projektowanie kostki brukowej w Sandomierzu, Tarnobrzegu, Warszawie czy Krakowie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zawsze możemy przyjechać do Państwa aby obejrzeć teren i omówić szczegóły projektu! Dzięki usłudze   “Projekt przez internet” wykonujemy także projekty dla klientów spoza naszego kraju (Norwegia, Wielka Brytania).

 ………………………………………………………………………………………………………………

PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Projekt ogrodu, który wykonujemy dla Państwa jest efektem kilkutygodniowej pracy twórczej. Każdy projekt wykonywany jest w odniesieniu do potrzeb klienta i stanowi wypadkową naszego doświadczenia i wiedzy oraz Państwa życzeń i sugestii.

Nasza praca rozpoczyna się w momencie przeprowadzenia wizji lokalnej projektowanego terenu. Podczas wizyty u Państwa wykonujemy szereg zdjęć, wykorzystywanych w toku tworzenia projektu ogrodu, dokonujemy niezbędne pomiary, sporządzamy dokumentację w oparciu o którą stworzymy dla Państwa profesjonalny projekt ogrodu. Przede wszystkim jednak notujemy Państwa życzenia i potrzeby, aby projektowanie ogrodu spełniało wszelkie Państwa oczekiwania względem projektowanego terenu.

Określamy termin przygotowania wstępnej wersji. Podczas następnego spotkania prezentujemy Państwu koncepcję aranżacji ogrodu. Po zaakceptowaniu przez Państwa proponowanych pomysłów, przystępujemy do stworzenia ostatecznej wersji projektu ogrodu.

Oprócz Projektu aranżacji zieleni, możemy wykonać dla Państwa Projekt aranżacji nawierzchni z kostki brukowej oraz projekty poszczególnych elementów małej architektury ogrodowej: tarasów, altan, pergoli, kratownic, murków oporowych, oczek wodnych, kaskad. 

Dla zobrazowania projektu tworzymy kilka kolorowych wizualizacji wybranych fragmentów ogrodu oraz dołączamy szczegółowy opis ogrodu wyjaśniający koncepcję projektową, zawierający dane dotyczące przewidzianych obiektów i roślin. Każdy projekt zawiera również specyfikację  wszystkich przewidzianych materiałów.

PROJEKTOWANIE NAWIERZCHNI Z KOSTKI BRUKOWEJ

Oferujemy Państwu również wykonanie osobnego projektu nawierzchni z kostki brukowej wraz z doborem materiałów. Dzięki nam rodzaj kostki brukowej, jej ilość oraz sposób ułożenia będą odpowiednio skomponowane z architekturą budynku oraz otoczeniem działki, a linie ogrodowe i kształty miejsc przeznaczonych na nasadzenia roślinne stworzą spójną całość z deseniami i kształtami zaprojektowanej kostki brukowej.

PROJEKT  PRZEZ  INTERNET  !!!

Zapraszamy Klientów z odległych obszarów kraju …

Możemy wykonać projekt kostki brukowej oraz projekt aranżacji zieleni przez Internet. Wystarczy, że otrzymamy od Państwa mapkę ewidencyjną terenu, zdjęcia domu i ogrodu oraz informacje określające Państwa sugestie i potrzeby względem projektowanego obszaru. Szczegóły zostaną omówione za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej.

Świadczymy usługi projektowania ogrodów w Warszawie i projektowania nawierzchni z kostki brukowej w Krakowie a także na terenie całego kraju. Nasze realizacje można znaleźć między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Olsztyn, Rzeszów, Jaworzno, Grójec, Białystok, Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg oraz poza granicami kraju ( Norwegia, Wielka Brytania).

Zapraszamy do współpracy!

© Copyright 2011 Ogrody Agnieszki - Projektowanie ogrodów i kostki brukowej. Wszystkie prawa zastrzeżone.